Вигляд: Ранок День Вечір
Вигляд: Ранок День Вечір
Ранок
09:00 - 10:00
Кросфiт ADVANCED
Владислав Кривенко
09:00 - 09:50
Online Йога пробудження
Валерій Куриленко
09:00 - 09:50
Йога пробудження
Валерій Куриленко
Студія 2
09:15 - 09:45
Міні Садок Всезнайка (Абетка)
Валентина Біловолова
10:00 - 10:45
TRX Basic
Богдан Довганюк
Студія 4
10:00 - 10:30
Міні Садок Творчість
Валентина Біловолова
10:00 - 10:50
Body Sculpt +
Катерина Гирич
Студія 1
10:00 - 10:30
ONLINE СТРУНКО-FIT
Наталія Полякова
11:00 - 11:50
Yoga Classic
Катерина Сорока
Студія 2
11:00 - 11:50
Fascial Stretching (МФР)
Катерина Гирич
Студія 3
11:10 - 11:55
Aqua middle
Кирило Сарафанов
08:00 - 09:00
Бокс
Віктор Бабов
09:00 - 10:00
Тайський бокс
Віктор Бабов
09:15 - 09:45
Міні Садок АВС
Валентина Біловолова
10:00 - 10:50
Pump it Up
Ольга Смелкова
Студія 1
10:00 - 10:30
Міні садок Басейн
Катерина Кухар
10:00 - 10:30
ONLINE СТРУНКО-FIT
Наталія Полякова
10:00 - 10:50
Easy Functional
Максим Сербін
Студія 2
11:00 - 11:50
Pilates Beginners Matwork
Міла Головань
Студія 2
11:00 - 11:45
Тай-бо basic
Ярослава Шаріна
Студія 1
09:00 - 10:00
Кросфiт ADVANCED
Владислав Кривенко
09:00 - 09:50
Йога пробудження
Катерина Сорока
Студія 2
09:15 - 09:45
Міні Садок Всезнайка(математика+логіка)
Валентина Біловолова
10:00 - 10:50
ABT
Максим Сербін
Студія 1
10:00 - 10:50
TRX PRO
Богдан Довганюк
Студія 4
10:00 - 10:30
ONLINE СТРУНКО-FIT
Наталія Полякова
10:00 - 10:50
STICK FIT
Ольга Солодовнікова
Студія 2
10:00 - 10:30
Міні Садок Світ навколо
Валентина Біловолова
11:00 - 11:50
Stretching
Максим Сербін
Студія 3
11:00 - 11:50
Functional Training
Ольга Солодовнікова
Студія 1
11:10 - 11:55
Aqua noodles
Богдан Проскурня
08:00 - 09:00
Бокс
Віктор Бабов
09:00 - 10:00
Тайський бокс
Віктор Бабов
09:15 - 09:45
Міні Садок АВС
Валентина Біловолова
10:00 - 10:50
Pump it Up
Ольга Смелкова
Студія 1
10:00 - 10:30
ONLINE Сідниці 3D
Катерина Гирич
10:00 - 10:30
Міні садок Басейн
Катерина Кухар
11:00 - 11:50
Pilates advanced
Міла Головань
Студія 3
11:00 - 11:30
Basic Cycle
Ольга Смелкова
Студія 1
11:00 - 11:50
Тай-бо BURN
Ярослава Шаріна
Студія 2
08:00 - 09:00
Aqua (міні група)
Сергій Невеля
09:00 - 10:00
Кросфiт ADVANCED
Владислав Кривенко
09:00 - 09:50
Суглобна гімнастика
Валерій Куриленко
Студія 2
09:00 - 09:30
ONLINE Пранаяма
Наталія Полякова
09:15 - 09:45
Міні Садок Світ казок
Валентина Біловолова
10:00 - 10:50
Йога-Табата
Валерій Куриленко
Студія 3
10:00 - 10:50
REAXING
Максим Сербін
REAXING
10:00 - 10:50
Fitness Lady
Ольга Солодовнікова
Студія 1
10:00 - 10:30
ONLINE СТРУНКО-FIT
Наталія Полякова
10:10 - 10:40
Міні Садок Fitness game
Артем Гожий
11:00 - 11:50
ABT+
Ольга Солодовнікова
Студія 1
11:00 - 11:50
Stretching
Максим Сербін
Студія 3
10:00 - 10:50
HIIT
Катерина Трутаєва
Студія 1
10:00 - 10:50
Strip Dance
Жанна Точена
Студія 4
10:00 - 10:30
ONLINE ZUMBA
Олександр Лимарь
10:10 - 10:55
Aqua mix
Антоніна Коновалова
11:00 - 11:45
Карате (6-8)
Лілія Байстрюченко
11:00 - 12:00
Hardcore
Максим Василенко
11:00 - 11:30
ABS
Катерина Трутаєва
Студія 2
11:00 - 12:15
Maraphone class
Ольга Смелкова
Студія 1
11:00 - 11:30
ONLINE Belly party
Анна Корнієнко
10:00 - 10:50
Fitness Yoga
Ярослава Шаріна
Студія 2
10:00 - 10:30
ONLINE СТРУНКО-FIT
Наталія Полякова
11:00 - 11:50
Sadhu board yoga
Валерій Куриленко
Студія 3
11:00 - 11:50
Fitness Lady
Ярослава Шаріна
Студія 1
11:00 - 11:45
Творча студія (3-6)
Марія Шепет
11:00 - 11:30
ONLINE Absolute Ballance
Наталія Полякова
11:00 - 11:50
Кругове тренування
Катерина Гирич
Студія 4
11:00 - 11:45
Айкідо (6-13) *
Віктор Шейко
11:00 - 11:50
Мини Группа
Міла Головань
День
Вечір