Переваги клубу

  • 500 м2 окрема зона для единоборств
  • Ринг 6х6 на помості для занять
  • ММА октагон для занять та змагань
  • 7 кваліфікованих тренерів
  • більше 10 напрямків единоборств

Про бійцівський клуб

Види групових занять

Займаючись будь-яким видом единоборств ви зможете схуднути, скоригувати фігуру та рельєф, покращити показники свого тіла.

Бокс

Тренування з боксу підходить для всіх! Цим ударним видом спорту можуть займатися діти, підлітки, люди будь-якої статі та навіть пенсіонери. Наші професійні тренери підберуть навантаження для будь кого з урахуванням ваги, навичок та за загальним рівнем фізичної підготовки.

Заняття боксом – відмінна психологічна розрядка. Цей вид єдиноборства загартовує не тільки тіло, а й дух. Так що відвідати тренування варто, якщо вам не вистачає впевненості в собі, ви хочете подолати свої страхи та комплекси.

На базі нашого бійцівського клубу регулярно проводять підготовчі табори українські професійні боксери світового рівня.

Також ми регулярно проводимо турніри з боксу серед клієнтів.

Бокс

Кікбоксинг

Вид єдиноборства, в якому дозволені удари ногами, руками та підсікання. При цьому спортсмени носять боксерські рукавички, а на ногах спеціальний захист – фут.

Для чоловіків це чудовий спосіб тренувати силу, витривалість та характер. Кікбоксинг для дівчат вважається корисним спортом, адже вони набувають навичок самооборони.

Інтенсивні навантаження на тренуваннях допомагають скинути зайву вагу і досягти рельєфу.

Під час тренувань використовується додатковий інвентар – скакалки, подушки, щити.

Спортсмени практикують удари на грушах, а також за бажанням займаються у парах.

Кікбоксинг

Грепплінг

Різновид боротьби, головні техніки та прийоми якої – це захоплення, кидки, утримання, замки. Переважно бій відбувається на землі.

Партнери займаються в спортивному одязі, заборонені захоплення за пальці, деякі больові прийоми, захоплення за одяг. Цей різновид боротьби входить до курсу підготовки поліції США як обов’язковий вид самозахисту. 

З погляду самооборони, грепплінг розвиває навичку швидкого реагування та вчить вибиратися з позицій на землі, щоб дестабілізувати супротивника та залишити місце конфлікту.

Грепплінг

Самооборона

Самооборона покликана захистити вашу безпеку та дати вам час піти, а не нападати у відповідь. На тренуваннях ви вивчите типові сценарії, навчитеся діяти швидко у різних ситуаціях.

Також передбачені заняття із застосування засобів індивідуального захисту.

Для чоловіків – це силові прийоми, опрацювання різних екстремальних ситуацій, поліпшення загального рівня фізпідготовки, для жінок з адаптованими прийомами: вони допоможуть протистояти більш важким і підготовленим супротивникам.

Самооборона

ММА (змішані єдиноборства)

Змішані бойові мистецтва, що є поєднанням безлічі технік, шкіл і напрямів єдиноборств. Цей вид єдиноборств є універсальним в будь якій екстремальній ситуацї.

ММА  є повноконтактним боєм із застосуванням ударної техніки та боротьби як у стійці, так і на підлозі.

ММА (змішані єдиноборства)

Тайський бокс

Тайський бокс, або муай тай — це бойове мистецтво, що походить з Таїланду і практикується у багатьох частинах світу. В основі мистецтва лежить ударна техніка (удари руками і ногами). Муай тай має довгу історію в Таїланді, де є національним спортом.

Муай тай також називають «бокс восьмируких»
, тому що в ньому широко та різноманітно використовуються руки, гомілки, лікті та коліна (тобто вісім ударних поверхонь). Таким чином, боєць має для завдавання удару вісім «контактних точок», на відміну від двох у боксі (кулаки) або чотирьох у кікбоксингу (кулаки, ступні). Муай тай по праву вважають одним із найжорстокіших видів бойових мистецтв на планеті

Тайський бокс

Бразильське джіу-джитсу

Бразильське бойове мистецтво, в якому основна роль відведена м’якій техніці рухів та боротьбі в партері. Вирішальні фактори – це задушливі та больові прийоми. Завдяки ним можна подолати фізично сильного супротивника.

У цьому бойовому мистецтві величезну роль грають тактика, спритність та виносливість. Ви покращите координацію, підтягнете м’язи і збільшите швидкість реакції.

Також Бразильське джіу джітсу — одне з найбезпечніших бойових мистецтв: тут немає різких ударів та падінь із висоти свого зросту.

Бразильське джіу-джитсу

Клубні Карти

Виберіть відповідний вид картки та приєднуйтесь до ком'юніті нашого клубу

club cards

Авторські класи EnerGym

Також проводяться авторські заняття за напрямками:

Fit Kick

Авторська фітнес програма з елементами кікбоксингу створена спеціально для дівчат. Тренування проходять в груповому форматі, під запальну танцювальну музику. На тренуваннях окрім спалювання зайвих калорій та гарного самопочуття ви ще навчитесь базовим навичкам самозахисту. Такий вид тренувань підходить для будь якого рівня підготовленості. Сприяє розвитку витривалості, координації, сили та балансу.

BOXYGEN

Авторська фітнес программа розроблена та адаптована спеціально для жінок. Авторка цієї фітнес програми-Ксенія Варгоцька, чемпіонка світу з кікбоксінгу та одна з наших кращих тренерів. Комплекс вправ який виконується в процесі тренування оснований на техніках різних видів єдиноборств. Удари руками, ногами, ліктями та колінами. Стрибки та переміщення. Тренування проходять в груповому форматі та під запальну музику.

Як правильно обрати вид тренувань або як підібрати собі тренера?

Ви завжди маєте можливість персонально проконсультуватись з менеджером бійцівського клубу, який допоможе вам підібрати вид єдиноборств або його формат, для досягнення ваших поставлених цілей та буде максимально безпечний для вас і вашого організму.

    Хотіли б отримати детальну інформацію?

    Будь ласка, заповніть форму, наш менеджер зв'яжеться з вами