Переваги клубу

 • Три різніх басейни
 • SPA зона для відпочинку
 • 20 тренерів професійних
 • Аквааеробіка різних рівнів
 • Дитячі 
заняття в басейні

Про аква зону

особливості

Великий і дитячі басейни для вашого комфорту

Ви можете займатися самостійно, з тренером або на групових заняттях.

Професійний спортивний басейн

Плавання для дорослих дуже корисне. Цей спорт зміцнює м’язовий корсет, розслаблює спину і допомагає позбутися зайвої ваги. Ідеально підходить людям, які не люблять працювати із залізом та бігати. Можна плавати в оздоровчих цілях – зробити судини міцнішими, розвинути дихання і подбати про нервову систему.

У ньому проходять персональні тренування для дітей і дорослих, групові заняття з аквааеробіки, заняття для вагітних, а також групові дитячі заняття у віковій категорії 7-9 і 10-13 років. Дітям до 14 років відвідувати спортивний басейн дозволяється в супроводі дорослого або персонального тренера. Дитячі групові заняття у великому басейні проводяться тільки для дітей, які вміють триматися на воді.

Для користування надаємо дошки, довгі ласти і лопатки для плавання.

 • розміри 25х15 м
 • глибина 1,3 м та 2 м
 • 6 плавальних доріжок
 • стартові тумби
Професійний спортивний басейн

Дитячий басейн

Не дарма дітей віддають на плавання – це чудовий спорт для всебічного фізичного розвитку. На воді відточуються сила, витривалість, координація. Корисно плавати для спини, особливо після довгого сидіння за партою. Малюкам у басейні теж цікаво: вони вчаться триматися на воді та освоюють техніку. Рекомендуємо відвідувати басейн, якщо збираєтеся відпочивати у відкритих водоймах – дитина навчиться безпечної поведінки на воді.

В цьому басейні проводяться персональні тренування, а також групові заняття для дітей у двох вікових категоріях: 3-4 і 5-6 років. Відвідувати басейн дозволяється тільки дітям до 10 років у супроводі дорослого або персонального тренера.

Для загального користування надаємо дошки, нудли та іграшки.

 • розміри 12х4 м
 • глибина 0,9 м
Дитячий басейн

Басейн для немовлят

У басейні для немовлят проводяться заняття для найменших (0+) під чуйним керівництвом тренера. Малюки до 3 років займаються з мамами у спеціальному памперсі для плавання. У цьому басейні можуть плавати діти віком до 4 років.
Плавання для новонароджених стимулює кровообіг, збільшує тонус м’язів. Так, дитина впевненіше тримає голову, спину, розвиває ніжки, що допоможе швидше навчитися ходити. Спільні заняття мами та дитини встановлюють міцний емоційний зв’язок. До того ж, водне середовище дуже знайоме дитині – 99% немовлят люблять плавати.

 • розміри 3х4 м
 • глибина 0,6 м
Басейн для немовлят

Аквааеробіка

Аквааеробіка – ритмічні рухи під музику. Заняття у воді переносяться легше, тому їх рекомендують людям із слабким опорно-руховим апаратом. Але при цьому аеробіка допомагає підтримувати тіло в тонусі: долаючи опір води, ви витрачаєте більше калорій.

Вам не потрібно вміти плавати: тренування проходить на невеликій глибині, також на вас буде утримуючий пояс.

Аквааеробіка

Заняття для вагітних

Водна аеробіка для жінок у положенні – можливість розвантажити м’язи, особливо поперек та спину. У воді менше відчувається вага дитини, тому можна робити навіть легкі вправи. А ще плавання під час вагітності знімає стрес.

Заняття для вагітних

SPA зона

Для повного релаксу та відпочинку можна відвідати SPA зону Energym. У лазні м’язи прогріваються та розслабляються, а перепад температур корисний для шкіри. Також ви можете відпочити у парилці після важкого робочого дня. Особливо корисно це демісезон і взимку — зміцнює імунітет.
У нашому SPA комплексі є все потрібне для відпочинку.

SPA зона

Клубні Карти

Виберіть відповідний вид картки та приєднуйтесь до ком'юніті нашого клубу

club cards

Безпека у водній зоні

Комфорт та безпека наших клієнтів понад усе

Стандарти безпеки Energym

Водний комплекс в нашому спортклубі в ​​Києві відповідає всім стандартам безпеки та якості:

 • вода проходить трирівневе очищення;
 • регулярні аналізи складу води;
 • підтримується оптимальна температура.

Ми створили комфортні умови для відпочинку: обладнані роздягальні з індивідуальними шафками, душові. У басейні є безкоштовний інвентар, який можуть використати усі відвідувачі.

У нас є окремі зони для дітей (до 3-х років) у кожній роздягальні. Вам буде комфортно з немовлям.

Тренери з високою кваліфікацією запропонують ефективні вправи, підкажуть, як навчитися плавати чи покращити техніку. Також вони стежать за безпекою дітей на воді.

  Хотіли б отримати детальну інформацію?

  Будь ласка, заповніть форму, наш менеджер зв'яжеться з вами